KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636624
nr 1363 6624
Oidentifierad konstnär. Landskap med eka & kvarn. Ej signerad. Ej signerad. Olja på pannå, 37x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:50:38
28/11 14:24:47
100 kr
30/11 09:33:46